Πρόσκληση για Εκπαίδευση Προσώπων Προσφοράς Υπηρεσιών σε Καιρό Πανδημίας CoVid19

April 10, 2020
Christos Dimopoulos

Το CERIDES Excellence in Innovation and Technology και η Ιατρική Σχολή του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου υποστηρίζουν ενεργά το #SupportCy του REACTION και της Τράπεζας Κύπρου, ενισχύοντας το Συντονιστικό Κέντρο Υποστήριξης Πολιτών του Υπουργείου Εργασίας, του Επιτρόπου Εθελοντισμού, του Επιτρόπου Ορεινών Κοινοτήτων, του REACTION και της Τράπεζας Κύπρου με στοχευμένη εκπαίδευση Προσώπων Προσφοράς Υπηρεσιών σε Καιρό Πανδημίας CoVid19.

Σας καλούμε το Σάββατο 11 Απριλίου ώρα 14:30 να ενωθείτε με την πλατφόρμα εκπαίδευσης του ΕΠΚ για να παρακολουθήσετε εκπαίδευση που θα προσφερθεί από τη Δρ Ζωή Δωροθέα Πανά, Λέκτορα Παιδιατρικής της Ιατρικής Σχολής, Δρ Κλειώ Βαριάνου Μικελλίδου, Ανώτερη Ερευνήτρια του CERIDES Excellence in Innovation and Technology και την Όλγα Νικολαΐδου, Υποψήφια Διδάκτορα.  Οι συμμετέχοντες θα μπορούν να θέσουν ερωτήματα μετά το τέλος της παρουσίασης.